• SZKOLENIA I WARSZTATY

    SZKOLENIA I WARSZTATY

Za nami warsztaty wakacyjne antystresowe, nasze klientki zauważyły istotną zmianę w poziomie odczuwanego stresu, wszystkim paniom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i ciężką pracę! Zainteresowane osoby nową edycją prosimy o kontakt.

A od nowego roku ‚‚Myśl, jak szczupła osoba" - 6- tygodniowe warsztaty psychologiczno-dietetyczne dla osób, które zmagają się nadprogramowymi kilogramami. Warsztaty będą opierały się o protokół o potwierdzonej skuteczności, którego celem jest nauczenie się nowego i bardziej użytecznego sposobu podejścia do odżywiania. Częścią warsztatów będą konsultacje dietetyczne. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy!

 

Planujemy również kolejne warsztaty dla specjalistów, które będą odbywać się w Gdyni, pytajcie o szczegóły. A już zaplanowany mamy cykl szkoleń dla specjalistów w Warszawie pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej: https://www.facebook.com/events/163571987430567/

WARSZTATY WAKACYJNE!!! WARSZTATY WAKACYJNE!!! WARSZTATY WAKACYJNE!!!

 

 

Jeśli czujesz, że życie Cię przytłacza, masz za sobą trudne doświadczenia, zgubił się gdzieś sens życia lub czujesz, że gdzieś utykasz? Te warsztaty są dla Ciebie. Przez 8 tygodni poznasz techniki pracy ze swoim umysłem i ciałem tak, by zmniejszyć Twój ogólny dyskomfort. Zastanowisz się nad tym, gdzie zmierza Twoje życie i gdzie chcesz by ono zmierzało. Dowiesz się, jak pomóc sobie realizować się zgodnie z Twoimi celami. Warsztaty będą prowadzone przez Hannę Malinowską i Agnieszkę Wroczyńską - certyfikowane terapeutki poznawczo-behawioralne. Ich program będzie się opierać o metody o udowodnionej naukowo skuteczności. Program opiera się o opracowany naukowo norweski protokół bezpieczeństwa emocjonalnego, którego podstawą są techniki terapeutyczne poznawczo-behawioralne.

 

Warsztaty będą odbywały się we środy o godzinie 17.00, w Gdyni, ul. Świętojańska 62/2, planowany czas rozpoczęcia warsztatów połowa lipca 2016.

Ze względu na okres urlopowy istnieje możliwośc ustalenia przerwy wakacyjnej po utworzeniu się grupy, by było to dogodne dla wszystkich uczestników - jeśli planujesz urlop, daj nam znać, znajdziemy jakieś rozwiązanie byś nie traciła/tracił wiedzy. Przewidywana maksymalna liczba uczestniczek/uczestników 10 osób.

Koszt: 75 pln za jeden warsztat - spotkanie będzie trwało 2 godziny 15 minut. Przy opłacie z góry za cały program, 8 spotkań, jeden warsztat gratis!

Kontakt: poradniacbt@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

Rejestracja


Od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 19.00

Adres


Poradnia CBT
ul. Świętojańska 62/2
81-391 Gdynia